firma1
firma2

ığdır merkez nakliyat

Diğer ığdır evden eve nakliyat firmalarını gör...

2001 yılından beri profesyonelliğimiz ve titiz çalışmamız ile bürodan büroya, ofisden ofise, evden eve nakliye işlerinizi siz sayın müşterilerimize sorun ve problem olmaktan çıkarıyoruz. Geçmiş yılların firmamıza verdiği; birikim, tecrübe, taşımacılık konusunda uzmanlaşmış personelimiz, geniş servis ağımız ve evden eve nakliyat işine göre özel olarak tasarlanmış ve üretilmiş araç kasaları ve içleri ile sizlere zamanında ve kusursuz bir hizmet sunmak için çalışıyoruz.

Kaliteli evden eve nakliye hizmeti, prensip olarak hiçbir ev eşyası ambalajlama, paketleme malzemelerine sarılmadan evden çıkarılmaz. Kaliteli evden eve taşımacılık, her zaman için gelişen teknolojiyi takip ederek müşterilerimiz için en son çıkan paketleme ve ambalajlama ürünlerini kullanır. Sigortalı evden eve nakliyat, olabilecek kazalar için eşyalarınızı türkiyenin önde gelen sigorta şirketleri tarafından eşyalarınızın değerinde sigorta yaptırır.Yıllardır içinde olduğumuz bu hizmet sektörü ile artık Iğdır Merkez olmak üzere Türkiye’nin dört bir tarafına hizmet veriyoruz.

Evden Eve Taşıma

Gerek Iğdır Evden Eve Taşıma hizmetleri gerekse Yurt İçi Nakliye ve taşımacılık hizmetlerini kalite ile yapıyor, esas olarak birincil prensibimiz olan “müşteri memnuniyeti” ilkesini baz alıyoruz. Kuşkusuz bu güne kadar sürekli artarak gelen başarımızdaki en büyük etken budur. Zira insana hizmet temelli olmayan, müşteri memnuniyetini baz almayan tüm çalışmaların aslında hiç bir anlam ifade etmediğini çok iyi biliyoruz. Bizim bir defa çalıştığımız bir müşterimizin sonraki zamanlar içinde sürekli bizimle çalışma isteğinde olması, evden eve yada şehirler arası taşınma işlemlerinde bizi tercih etmesi elbette duyduğu memnuniyetin ve elde edindiği kalitenin bir sonucu. Bu bizi mutlu ediyor ve sizlerle birlikte başarı ile daha yükseklere çıkmak için ateşleyici bir güç oluyor. Teşekkür ediyoruz teveccühlerinize.

Depolama&Paketleme

Eşyalarınız taşıma işlemi öncesi güvenlik ve sağlıklı taşıma açısından profesyonel olarak paketleme işlemine tabi tutulur. Paketleme işlemlerimiz profesyonel kargo taşımacılığında kullanılan, kırılma ve bozulmalara karşı özel yapılmış malzemelerden oluşur. Bu bizim için öncelikli çalışmalardan biridir. Zira müşterimizin eşyalarının taşınacak bölgeye kadar güvenle ve herhangi bir zarar görmeksizin taşınması amaçlanır. Bu bağlamda çok uzun mesafe yada özel sebepler gibi durumlarda firmamız müşterilerimize depolama hizmetide sunmaktadır. Amacımız taşımacılık ve nakliye hizmeti verdiğimiz siz değerli müşterilerimizin her açıdan memnuniyetini sağlamak, bizimle birlikte çalışan değerli müşterilerimizin bizden aldıkları hizmet karşılığında gülümsemelerini görmek

ığdır merkez nakliyat sigortalı ambalajlı nakliyat işleriniz için bizi seçin. Her geçen gün daha çok korsan yetkisiz firmaların arttığı nakliye sektöründe her türlü yetki belgelerine sahip firmayız. Hemen arayın 05454065804 7/24 dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Bir mesaj yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir