Ptt evden eve

Hemen istanbul parça eşya taşıma fiyat teklifi alın...

Ptt Nakliyat ailesi olarak,İstanbul nakliye şirketleri arasından yirmi yıllık geçmişinden edindiği tüm deneyim ve birimlerimizi, bugün yüksek oranda müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerimiz ile şehir içi ve şehir dışı çalışmaların her birinde başarı ile yerine getirmekteyiz. Başarımızın en temel kaynağı, sürekli olarak bağlı olduğumuz titizlik ilkesi ve müşterilerimize duyduğumuz saygıdır.
Kurumsal ilkeleri çerçevesinde ticari hayatına devam eden kuruluşumuz, yüksek teknik donanım araç ve gereçleri ile konusunda kalifiye, bilgi ve becerisi yüksek, sorumluluk sahibi personelleri ile yoluna devam etmekte, her çalışmasında özen ve disiplin sonucu sektörde lider firma konumunu korumaktadır.İstanbul’da evden eve nakliyat fiyatları rekabetçi bir şehir olsa da, biz tercihimizi devamlı olarak kaliteden yana kullanmaktayız.

Ptt Evden eve nakliye depolama, kurumsal taşımacılık, ofis ve büro taşımacılığı , kargo parça eşya sevkiyatı gibi alanlarda uzmanlaşan kuruluşumuz zamanında ve sorunsuz bir şekilde transfer yapılması için her türlü çabayı göstermektedir. Sorunsuz bir ilden ile nakliyat ya da taşımacılık işleminin ilk adımı müşteriye ve işine saygıyla başlar. Bu yüzden tüm nakliye hizmetlerinde, sizin için büyük bir titizlikle çalışıyoruz.

İşinde uzman, kalifiye bir ekip ile çalışan Ptt nakliyat 20 yıllık bir geçmişe sahip olmanın farkını her alanda müşterilerine hissetirmektedir. Teknolojik gelişmeleri sürekli takip ederek daima kendini geliştiren yönetim anlayışı ile siz değerli müşterilerimizin tüm isteklerine çözüm üretmektey

Ev eşyası ofis fabrika ofis piyano fuar stand taşıma işlerinde ptt evden eve olarak çözüm ortağınız olmaya talibiz. Arayın uzman expertiz arkadaşlarımızdan size en uygun fiyatı alın. 0216 573 58 68

Bir mesaj yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. SEDAT GÖKAY 05444928080

    ATAŞEHİR İSTANBULDAN VAN İPEKYOLU İLÇESİNE 1+1 EV EŞYASI VE BÜRO MALZAMESİ TAŞINACAK