my nakliyat

Diğer izmir uluslararası nakliyat firmalarını gör...

İzmir Nakliyat ve Taşımacılık Sektöründe yıllarca çalıştıktan sonra, İzmir Evdeneve Nakliyat ve İzmir Şehirlerarası Nakliyat Konusunda Firmaların Eksik, Düzenli, Güvenilir, Profesyonel olmadığına tanık olduktan sonra, Mustafa YILDIZ “Bu Hizmetten Daha İYİSİNİ HAKEDİYOR İNSANLAR” diyerek. İzmirde MY Nakliyatı Kurdu.,Yıl 2001’de Bir Kamyon İle Başladığı Bu Yolda Şimdiyse 20’den fazla kamyon ve yaklaşık 66 profesyonel Taşıma ve deneyimli personeliyle 2001’den beri İzmir Başta Olmak Üzere Tüm Türkiye’de Evdeneve Taşımacılık,Şehirlerarası Nakliyat, Şehiriçi Nakliyat, Parça Yük Taşımacılığı Özel Eşya (Antika ve Piyano ) Taşımacılığı Hizmet Veriyor ve hepsi sizin gibi sadık müşterilerin yüzünden.

2001’den bu yana, My Nakliyat , mükemmellik ve müşteri memnuniyeti için çalışıyor. Her geçen gün,
müşterilerimize mümkün olan en az stresle evlerini ofislerini taşıma konusunda zorluklarını başarmalarına yardımcı olmak için çok uzun bir geleneğe devam ediyoruz; eşyalarını evler arasında oldukları sırada güvenli bir şekilde taşımak; ve süreçte kaçınılmaz olan sayısız detay ve engellerle başa çıkma.

İzmir veya Ege bölgesinde daha iyi hareket eden ve Nakliye ve Depolama şirketi bulamazsınız. Bunun için sözümüzü kabul etmediyseniz, Yorumlarımız oldukça net ve müşteri geribildirim sayfamızda bulunuyor. My Nakliyat ve Depolama’dan ücretsiz fiyat almaya hazırsanız, lütfen çevrimiçi formumuzu doldurun veya bizi (0850) 203 12 52 numaralı telefondan arayın. Şimdi bize ulaşın!

Markamızı ciddiye alıyoruz. Toplanan 4.000+ müşteri anketinden% 98’ten fazlası ya “Kesinlikle” ya da Muhtemelen “hizmetlerimizi akrabalarına veya arkadaşlarına” tavsiye edeceklerini söylüyor.

Ev iş yeri fabrika gibi tüm nakliyelerinizi sıfır hatalı sorunsuz bir şekilde uzman elemanlarımızla my nakliyat olarak taşımacılık hizmetlerinde yanınızdayız. Arayın teklif verelim 05534162595 Nakliyat bizden sorulur.

Bir mesaj yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code