bayer lojistik

Diğer istanbul uluslararası nakliyat firmalarını gör...

Bayer Lojistik, Türkiye’deki en büyük uluslararası nakliyat şirketlerinden biridir. 2009’da kuruldu ve bugüne kadar uzmanlaşmış bir kadro ile uluslararası nakliyat hizmeti sunmaya devam etmektedir.
Bayer, Türkiye’de köklü bir FIDI üyesidir ve Berlin, Londra ve Paris gibi diğer büyük şehirlerdeki uzun vadeli ortaklarla birlikte gümrük ve karantina gümrüklü depolara ve ofislere tam zamanlı hizmet vermektedir. Bayer Lojistik, Avrupa’da bulunan gurbetçi vatandaşlarımızın anavatanda bulunan her türlü zati ev eşyalarını Avrupa da bulunan evlerine sorunsuz bir şekilde ulaşması konusunda uzman kadrolarıyla hizmet sunmaktayız ​​ neyse ki, biz sadece uluslararası nakliyat konusunda uzman değiliz – gümrükleme konusunda da uzman kadroya sahibiz.
Özel şahısların yanı sıra şirketleri ve devlet kurumlarını güvenli, sorunsuz ve hızlı bir şekilde nakliyesini sağlıyoruz. Nerede ve ne zaman nakliye isterseniz isteyin, hiçbir şey için endişelenmenize gerek olmadığından emin olmak için orada olacağız.

Güzel ülkemizin istanbul ilinde hizmet veren bayer lojistik olarak sigortalı ve ekonomik taşımacılık hizmetlerini Türkiyenin her noktasına yapıyoruz. Son model araçlarımız ve eğitimli elemanlarımız ile sizlere hizmet veriyor olmakdan gurur duyuyoruz.Kaliteli ekiple ekipmanla taşınmanın keyfini sürün. 05321657322 Profesyonel elemanlar ve yenilikçi hizmet için bizi tercih edin.

Bir mesaj yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code