firma1
firma2

ZEKİ ASANSÖRLÜ EVDENEVE NAKLİYAT

Diğer konya uluslararası nakliyat firmalarını gör...

ŞİRKETİMİZ ZEKİ EVDEN EVE NAKLİYAT 1995 YILINDA KONYA MERKEZDE KURULMUŞ OLUP, TECRÜBELİ ELEMAN VE KAPALI ÇELİK KASA ARAÇLARI İLE ŞEHİR İÇİ, ŞEHİRLERARASI EV VE BÜRO NAKLİYELERİNDE GÜVENİLİR HİZMET VERME ANLAYIŞINDAN ÖDÜN VERMEKSİZİN, MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ GÖZ ÖNÜNDE TUTARAK ÇALIŞMALARINA BAŞLAMIŞTIR. FİRMAMIZ EVDEN EVE TAŞIMACILIK MÜŞTERİLERİNE EN İYİ HİZMETİ VERİR. DEMONTAJ, PAKETLEME, ASANSÖRLÜ TAŞIMA VE MONTAJ AŞAMALARINDA USTA ELEMANLARI İLE HIZLI VE GÜVENİLİR ÇALIŞMA YAPAR. ÜSTLENDİĞİ GÖREVLERİNİ BAŞARI İLE YERİNE GETİREREK, BU GÜNLERE GELMİŞ, YİNE AYNI TEMPO VE DİKKATLE HİZMETLERİNE DEVAM ETMEKTEDİR. SİZ MÜŞTERİLERİMİZE %100 KALİTELİ HİZMET VİZYONUNDAN TAVİZ VERMEDEN ÇALIŞMAKTAN KIVANÇ DUYMAKTIR. EVDEN EVE NAKLİYE DE KONYA DA İLK TERCİHİNİZ.11 VE 20. KATA KADAR ÇIKAN ASANSÖRLERİMİZ HİZMETTE SINIR TANIMIYORUZ.

Korsan ve yetkisiz nakliyat firmaları ile çalışarak eşyalarınızı riske atmayın. Biz tüm ruhsat ve k yetki belgesine sahip bir firmayız. Araçlarımız özel çelik kapalı kasa evden eve araçlarıdır. 0332 236 11 31 siz değerli müşterilerimizin eşyaları zarar gömemesi için her zaman en iyi araç ve ambalaj malzemeleri kullanmaktayız.zeki asansörlü evdeneve nakliyat sizin için sizinle Biz sadece eşya değil mutluluk ve huzur taşıyoruz

Bir mesaj yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. ankara deha nakliyat /ankaradehanakliyat.com

    ankara deha nakliyat firmansı. ankara evden eve nakliyat ev ofis taşımacılığı, şehiriçi şehirler arası nakliyat, eşya depolana hizmetleri.